درباره ما

حفظ  زیبایی و آراستگی هر فرد که به سان گنجینه ای ارزشمند و موهبتی الهی در اختیار وی قرار گرفته است بدون تأمین آرامش درون و حفظ شأن و منزلت انسانی وی، امکان پذیر نمی باشد. از آنجائیکه تجربه حس خوب زیبایی،در فضایی VIP و آرام بخش برازنده هر فرد زیبا اندیش و زیباپسند است.مجموعه ای مدرن، مجهز و زیبا را همچون نگارخانه ای فاخر، تدارک دیده ایم تا عزیزانی که به حفظ و مراقبت از آراستگی بیرونی و آرامش درونی خود اهمیت می دهند، در محیطی فارغ از هرگونه تنش و ازدحام که بطور معمول در مراکز پزشکی دیده می شود، بتوانند به این امر مهم اهتمام ورزند .

تلاش خالصانه ما احیاء سلامتی ، جوانی و طراوت پوست شماست . در همین راستا صادقانه خود را به ارائه مفیدترین خدمات با بالاترین استانداردها و متعاقباً بهینه ترین اثرات درمانی و زیبایی متعهد می دانیم . ما در این مرکز به تکریم مراجعین گرانقدرمان پایبندیم و هیچگاه با ایشان تنها در قالب یک مورد پزشکی گذرا برخورد نخواهیم کرد، بلکه در گام نخست با معاینه و مشاوره تخصصی و با تشخیص نوع پوست و بررسی مشکلات نهفته و نیز با اعمال مؤثرترین راهکارهای علمی و تجویز معتبرترین داروهای بهداشتی درمانی ، همچنین بهره مندی از دستگاه های پیشرفته و در نهایت بازبینی های مراقبتی مستمر قطعاً در تأمین آرامش و رضایت خاطر شما عزیزان سربلند خواهیم بود .

دوستان مهربان هریک از شما چهره خاص خود را دارید و دارای ویژگی های منحصر به فرد خودتان هستید، همچنین سن و موقعیت اجتماعی شما یکی از فاکتورهای کلیدی در بهبود سلامتی و زیبایی پوست صورتتان است . بر این اساس شما به یک شیوه که کاملاً مخصوص شماست زیبا میشوید و دخترتان به یک شیوه دیگر...،به این ترتیب هیچ دو نفری آنقدر شبیه نیستند که بتوان نسخه زیبایی یکسانی برایشان نوشت و یا هیچ نسخه اثربخشی وجود ندارد که برصورت دونفر، یک نتیجه مشابه را به جا بگذارد. آنچه شما را زیبا، جوان و منحصربه فرد می کند این است که برنامه زیبایی اختصاصی برایتان تدوین شود و توسط متخصص طب زیبایی به مراقبت و جوانسازی پوست بپردازید.