• اسلاید 3
  • اسلاید 2

کلینیک تخصصی پوست و مو باران توس

تلاش خالصانه ما احیاء سلامتی ، جوانی و طراوت پوست شماست . در همین راستا صادقانه خود را به ارائه مفیدترین خدمات با بالاترین استانداردها و متعاقباً بهینه ترین اثرات درمانی و زیبایی متعهد می دانیم . ما در این مرکز به تکریم مراجعین گرانقدرمان پایبندیم و هیچگاه با ایشان تنها در قالب یک مورد پزشکی گذرا برخورد نخواهیم کرد، بلکه در گام نخست با معاینه و مشاوره تخصصی و با تشخیص نوع پوست و بررسی مشکلات نهفته و نیز با اعمال مؤثرترین راهکارهای علمی و تجویز معتبرترین داروهای بهداشتی درمانی ، همچنین بهره مندی از دستگاه های پیشرفته و در نهایت بازبینی های مراقبتی مستمر قطعاً در تأمین آرامش و رضایت خاطر شما عزیزان سربلند خواهیم بود .

مشاوره


پیری و سرطان پوست پیامد سولاریوم

پیری و سرطان پوست پیامد سولاریوم

یک متخصص پوست و مو پیری زودرس و سرطان پوست را پیامد استفاده از سولاریوم عنوان کرد و گفت: در برخی مناطق با توجه به تابش زیاد اشعه فوق بنفش استفاده از سولاریوم ممنوع است. غلامحسین غفارپور، متخصص پوست و مو در گفت‌وگو با فارس اشعه مورد استفاده در دستگاه سولاریوم را اشعهUVA (ULTRAVIOLET A) یا فرابنفش A توصیف و تاکید کرد: توصیه این است که برای پیشگیری از پیری زودرس که حداقل عارضه سولاریوم است از سولاریوم استفاده نشود و در ایران افراد حتماً از کرم‌های ضد آفتاب و کلاه‌های نقاب دار استفاده کنند.

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

به معنای تجزیه چربی با لیزر است. اما بطور شایع به مفهوم تخریب بافتچربی یا کاهش بافت چربی بکار میرود. این سیستم در سال 2006 به تایید سازمان Fda رسیده است. طی آن از یک فیبر نوری لیزر داخل بافتی جهت لیزر چربی استفاده می شود. در اثر تابش اشعه لیزر , چربی ها بصورت نیمه مایع در آمده که می توانند به راحتی توسط بدن جذب شده یا از بدن خارج شوند.